Сторінки

пʼятниця, 14 лютого 2025 р.

Вебінар «Час і досі не загоїв рани» (до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав)

 Щороку, 15 лютого, в Україні відзначають День вшанування учасників

бойових дій на території інших держав, який був започаткований Президентом

України 11 лютого 2004 року. За даними Українського Інституту національної

пам'яті, 15 лютого 1989 завершилося виведення радянських солдатів з території

Афганістану. З метою вшанування пам’яті учасників бойових дій на території

інших держав Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та

спорту Житомирської ОВА спільно Українським Інститутом національної

пам'яті 13 лютого провів вебінар «Час і досі не загоїв рани», до якого долучилися учні 9 класу Новороманівського ліцею (Класний керівник Борсученко Т.І,).






вівторок, 11 лютого 2025 р.

Отримали "Ресурсну скриню" від ГО "Смарт освіта" та Світлани Ройз

 Новороманівський ліцей знову не стоїть осторонь психологічного добробуту учасників освітнього процесу. Цього разу ми стали одним із 500 закладів освіти, які отримали "Ресурсну скриню" від ГО "Смарт освіта" та Світлани Ройз.

ГО “Смарт освіта” спільно з дитячою та сімейною психологинею Світланою Ройз з 2022 року працюють над проєктами, спрямованими на підтримку психологічної стійкості дітей і дорослих. У межах цієї ініціативи, зокрема, створили вісім терапевтичних настільних ігор і практикумів:
1)гра “Сила усмішки”;
2)гра “Невидимі дари: Знаходь свою силу”;
3)практикум “Картки сили”;
4)практикум “Дихальні картки”;
5)гра “Обійманці”;
6)гра “Скажи мені: сила запитань”;
7)практикум “Твоя сила”;
8)“Ресурсна скриня” (набір різних плакатів, матеріалів та інструментів для роботи з емоціями).


Тиждень англійської мови

Цікаво і пізнавально минув тиждень англійської мови у Новороманівському ліцеї (03-07 лютого 2025 р.). Вивчати іноземні мови - не лише актуально в наш час, це подорож до різних країн, яку можна здійснити прямо на уроці! Діти дізналися більше про культуру та історію виникнення.

Великобританії, обирали свою майбутню професію, пізнавали багато цікавого, працюючи в групах, розігруючи сценки та діалоги, граючись ми навчалися разом.
















Єдиний урок з кібербезпеки для учнів 9-11 класів

 11 лютого 2025 року Україна разом з іншими країнами світу відзначає День безпечного Інтернету, метою якого є підвищення обізнаності про цифрову безпеку серед дітей.

 Сьогодні кожна друга дитина в Україні користується Інтернетом, що свідчить про постійне зростання кількості користувачів. Водночас підлітки часто не обізнані щодо онлайн-ризиків, з якими вони можуть стикатися в мережі. 

З нагоди Дня безпечного Інтернету з метою підвищення обізнаності дітей, батьків та педагогів щодо безпечного використання мережі Інтернет та попередження негативних явищ, пов’язаних з його використанням, у дитячому середовищі управління ювенальної превенції Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України ініціювали проведення 11 лютого 2025 року єдиного уроку з кібербезпеки для учнів 9-11 класів «Кібербезпека для дітей: як захистити себе у цифровому світі». 







Зустріч з представниками ювенальної превенції

Днями (05 лютого 2025 р.) ювенальна інспекторка Олена Кайданович разом із поліцейським офіцером громади завітали до вихованців Новороманівського ліцею. Поліцейські розповіли дітям про види та прояви булінгу, наголосили на його небезпеці та пояснили, що за такі дії передбачена адміністративна відповідальність. Однією з важливих тем стала протидія вербуванню неповнолітніх спецслужбами рф. Правоохоронці закликали школярів бути уважними та не потрапляти у небезпечні ситуації, як поводитися із невідомими, вибухонебезпечними предметами тощо.

Ювенальні інспектори розповіли учням 5 - 11 класів про можливі загрози у цифровому просторі, як не стати жертвою шахрайських схем та захистити свої особисті дані. Правоохоронці пояснили, чому важливо дотримуватися правил дорожнього руху, а також нагадали про неприпустимість будь-яких форм насильства.

Турбота про безпеку дітей – наш пріоритет! Такі заходи допомагають школярам краще розуміти, як діяти в складних ситуація та до кого звертатися за допомогою.







Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу олімпіад!

Вітаємо переможців ІІІ (обасного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад!!!

Вітаємо Чех Владиславу, ученицю Новороманівський ліцей з чудовим результатом - Дипломом ІІ ступеня на обласній олімпіаді з біології ( вчитель Борсученко Т.І.).


Вітаємо ученицю 9 класу Новороманівський ліцей Шевчук Вікторію 🎉та її педагога Тетяна Калінченко з Дипломом ІІ 👏ступеня в обласній олімпіаді з української мови та літератури
(вчитель Калінченко Т.М.)
Раді повідомити, що на предметній олімпіаді з хімії ( обласний етап) учениці
Новороманівський ліцей досягли значних успіхів:
👩‍🔬Чех Владислава (10 клас) – диплом III ступеня;
👩‍🔬Шевчук Катерина (11 клас) – диплом II ступеня.
Вітаємо переможниць та вчителя Оксана Черниш






середа, 5 лютого 2025 р.

Всесвітній день читання вголос: Нація, яка читає – НЕПЕРЕМОЖНА!

 Щороку, у першу середу лютого місяця людство відзначає Всесвітній день читання вголос.Ця подія має за мету – заохочення молодого покоління до читання книг.Учні Новороманівського ліцею (5-7кл.) разом з вчителем зарубіжної літератури Заруцькою Г.І. знову активно долучились до дійства – читання цікавих казок, оповідань, на заході-зустрічі «Знову разом!»: Учні, Вчителі, Книги.

Галина Іванівна привітала всіх учасників, познайомила з правилами проведення зустрічі, новинами, перевагами читання вголос, тощо.
Учні мали змогу долучитись до виконання креативних завдань, прочитати уривки вибраних творів, послухати читання присутніх вчителів – Данильчук Л.І, Черниш О.С., Заруцької Г.І., отримати поради від своїх наставників.
Читаючи, ми вдосконалюємо розум, збагачуємо душу і розширюємо свій світогляд!
Читайте! Розумійте! Вдосконалюйтесь!
Пам`ятайте – Нація, яка читає – НЕПЕРЕМОЖНА!











Бібліотечний урок для учнів 4 класу «Подорож до країни казок»

 В бібліотеці Новороманівського ліцею був проведений бібліотечний урок для учнів

Адже казки- один з найпоширеніших видів оповідальної народної творчості,який не лише розважає,а й навчає. Метою уроку було-пригадати якомога більше казок, їх авторів та героїв, розвивати читацький інтерес до казок, виховувати любов до книги, до художнього слова, бажання читати казки та інші твори. Мандрували по станціях : «SMS повідомлення, «Бюро знахідок», «Загадкова», «Казкова вікторина», «Герої казок».
Діти отримали поради: «Правила поводження з книгою». Бібліотекар - Юлія Геннадіївна, наголосила, що вік книги , як і людини ,обмежений. Вона народжується, як людина, приносить користь, як людина, старіє, як людина. А наше завдання, читачі, створити умови для якнайдовшого життя книги .
Діти приємно порадували бібліотекаря і вчителя - Майю Сергіївну, виконали домашнє завдання: власноруч виготовили книжечку і туди записали свою фантастичну історію. Роботи приємно усіх вразили. Учні подарували свої книжечки бібліотеці на згадку.